Strona pogoda-na.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na lato 2017?
Lato 2017 pogoda

 

  Niektórzy już planują wakacyjne urlopy. Nic dziwnego - zawsze lepiej zaplanować je znacznie wcześniej. Jeśli wybieramy się na urlop do Polski, warto wiedzieć, jaka pogoda czeka nas latem 2017 roku. Czerwiec będzie bardzo pogodny. Temperatura praktycznie przez cały czerwiec nie spadnie poniżej 20 stopni Celsjusza. Jak to jednak w czerwcu często się zdarza, będzie to miesiąc deszczowy.

 

Deszcze jednak nie będą obfite. Jeśli zależy nam na idealnej pogodzie w urlop, powinniśmy się wybrać na wakacje w lipcu. Lipiec będzie naprawdę gorącym miesiącem. Zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie tylko jeden dzień w lipcu, w którym temperatura spadnie poniżej 20 stopni Celsjusza i to nieznacznie, bo do 19 stopni, a będzie to dzień 26 lipca 2017 roku.

  Według prognozy długoterminowej początek i końcówka lipca będą szczególnie upalne. Pod koniec temperatura w stolicy w cieniu będzie osiągać wartość 31 stopni powyżej zera, a więc prawdziwy upał. Na początku lipca będzie to 28 do 29 stopni Celsjusza. Raczej czeka nas susza, deszcze będą rzadkością, a jeśli się pojawią, to przede wszystkim z burzami, które mogą być niestety gwałtowne. Niewykluczone również trąby powietrzne w wielu regionach Polski. Sierpień również będzie ciepły, ale nad Morzem Bałtyckim może zrobić się już nieco chłodniej niż na przykład w lipcu.


 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017 - wszystko wskazuje na to że lato 2017 będzie piękna. Więcej

Pogoda na lipiec 2017

Pogoda na lipiec 2017 - Czy lipiec 2017 będzie deszczowy? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017: Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - sprawdz. Więcej

Pogoda na lato 2017

Lato 2017 - O pogodę nie musimy się martwić, bo jak twierdzą synoptycy, na pewno będzie udana ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-na na Facebook'u