Strona pogoda-na.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na luty 2017?
Luty 2017 pogoda

 

  Luty zacznie się naprawdę chłodno. W ogóle będzie to miesiąc typowo zimowy, dlatego śnieg, który spadnie pod koniec stycznia w całej Polsce ma szansę w wielu miejscowościach utrzymać się nawet do końca lutego. Już dzień 1. lutego będzie mroźny. W ciągu dnia temperatura spadnie do - 4 stopni Celsjusza, a z kolei nocą będzie to aż - 9 stopni Celsjusza.

 

Warto się więc naprawdę porządnie ubrać, najlepiej na cebulkę, bo jest to idealny okres na złapanie zimowego przeziębienia. Pierwszy tydzień lutego będzie obfitował w temperatury poniżej zera w ciągu dnia i grubo poniżej zera nocą. Dopiero 7. lutego temperatura w ciągu dnia wzrośnie tylko do 1 stopnia Celsjusza, a więc bez rewelacji i to tylko na krótko.

  10. lutego znowu pojawi się temperatura - 2 stopni w ciągu dnia i taka utrzyma się aż do 19. lutego. 19. lutego będziemy mieć do czynienia z temperaturą 2 stopni Celsjusza, a dzień później 1 stopień Celsjusza. Odtąd dodatnie temperatury utrzymają się do końca miesiąca. Najcieplej będzie pod koniec lutego, bo możemy się spodziewać na termometrach 4 stopni Celsjusza w ciągu dnia w dwóch ostatnich dniach miesiąca. Nocą zaś termometry pokażą - 3 stopnie Celsjusza. Jak widać, luty będzie miesiącem typowo zimowym i chłodnym.


 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na lato 2017

Pogoda na lato 2017 - wszystko wskazuje na to że lato 2017 będzie piękna. Więcej

Pogoda na lipiec 2017

Pogoda na lipiec 2017 - Czy lipiec 2017 będzie deszczowy? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na czerwiec 2017

Pogoda na czerwiec 2017: Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - sprawdz. Więcej

Pogoda na lato 2017

Lato 2017 - O pogodę nie musimy się martwić, bo jak twierdzą synoptycy, na pewno będzie udana ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-na na Facebook'u